Druhy výcviku

Home Druhy výcviku

Co všechno naše autoškola nabízí?

Výuku a výcvik pro řidičská oprávnění

Naše autoškola Vám nabízí výuku a výcvik potřebný pro získání řidičského průkazu skupiny AM, A1, A2, A,  skupiny B,  B96, skupiny B+E, kondiční jízdy k těmto řidičským oprávněním a mnoho dalšího.

Kondiční jízdy

Pokud jste dlouho neřídili, nebo si nevěříte v řízení, neváhejte nás kontaktovat.

Školení řidičů referentských vozidel

Jste podnikatel nebo jen řidič pracující v soukromé sféře a potřebujete zákonné školení?

Stačí se nám ozvat a domluvíme se na školení. Vše samozřejmě přizpůsobíme Vám a Vašim časovým možnostem.

Pomoc při přihlášeni a odhlášeni vozidel

Neorientujete se ve veškeré byrokracii a dalších věcech spojených s Vaším automobilem?

Kontaktujte naši autoškolu a my Vám poradíme jak se zachovat třeba při přihlášení a odhlášení vozu z registrace vozidel. Když nebudeme znát odpověd na Vaši otázku, pokusíme se všechny informace toho problému zjístit a následně sdělit. A to vše samozřejmě zdarma.

Výuka bezpečnosti silničního provozu pro žáky základních škol a středních škol

Tuto možnost nabízíme ředitelům základních a středních škol, kterým není lhostejno základní chování žáků jejich školy v silničním provozu. Jedná se o výuku chování žáka jako účastníka silničního provozu, který spočívá ve správné a bezpečné chůzi nebo jízdě po silnici a chodnících nejen v naší republice. Tento kurz je pro větší skupiny lidí, možnost také i individuálního přístupu.

Přihláška ke stažení

Aby jste mohli získat řidičský průkaz pro skupiny AM, A1,A2, A  nebo řidičský průkaz skupiny B  musíte přinést ještě před začátkem kurzu vyplněnou přihlášku (Žádost o přijetí k výuce a výcviku) a posudek o zdravotní způsobilosti.
(POZOR jedná se o oboustranný formulář).

Přihláška (Žádost o přijetí k výuce a výcviku) – ke stažení ZDE
Přihláška musí být vytisknuta OBOUSTRANĚ. Při tisku vytiskněte nejprve první stranu, papír otočte, vložte zpět do tiskárny a vytiskněte druhou stranu.

Posudek o zdravotní způsobilosti – ke stažení ZDE
Prosíme zkontrolujte si u lékaře kvalitu jeho razítka na žádosti o řidičské oprávnění a na posudku o zdravotní způsobilosti. Předejdete tak případným problémum na úřadu.